אורטופד מומחה ברכיים

אורטופד מומחה ברכיים – לא תמיד ניתוח הוא הפתרון הטוב ביותר לברכיים

הברך היא אחד המפרקים הרגישים בשוק ולמעשה ניתן לומר כי עד גיל 65 רוב הישראלים ירגישו שחיקה בברך שלהם ובסחוס הנמצא בה. כל מי שחווה כאב בברך יגיד לכם כי זה אחד הכאבים החזקים ביותר שיש וכי זה יכול להוות בעיה רצינית ביותר שיש לטפל בה בהקדם האפשרי. עקב הכאבים בברך אנחנו ננסה למצוא כל פתרון אפשרי ונפנה אל הרפואה בכדי שתמצא לנו את הדרך הטובה ביותר לפתרון הבעיות. כחלק מכך אנחנו נפנה אל אורטופד ברכיים מומלץ אשר יימצא לנו את הפתרון האולטימטיבי לבעיה. אך אתם חייבים להבין כי לא תמיד הפתרון הראשון שהאורטופד יציע לכם יהיה ניתוח אלא פעמים רבות האורטופד ינסה למצות פתרונות שמרניים יותר ומסוכנים פחות מאשר ניתוח. לכן מומלץ מאוד ברגע שמתחילים כאבים בברכיים לפנות אל אורטופד מומחה ברכיים ולטפל בבעיה במהירות האפשרית.

אורטופד מומחה ברכיים – בחרו אורטופד על סמך הניסיון וההכשרה שלו

בטח כבר הבנתם כי ישנה משמעות אדירה לשאלה לאיזה אורטופד אתם פונים ומיהו האורטופד אשר יטפל בכם בצורה הטובה ביותר שיש. עולם הרפואה אמנם דורש לימודים ארוכים יותר מכל מקצוע אחר והוא מחייב התמחות עצומה אך במובן אחד הוא אינו שונה מאשר עולמות תוכן אחרים וזאת עקב העובדה כי גם בו יש משמעות אדירה לניסיון ולמקצועיות של האורטופד. על כן אתם צריכים לברר לפני שאתם פונים אל האורטופד מהו הניסיון שלו ומהי ההכשרה שלו וכך לדעת האם מדובר על אורטופד איכותי שניתן להפקיד את גורל הברכיים והגוף שלנו בידיו ולהיות רגועים בנוגע לבחירה בו.

אורטופד מומחה ברכיים – הטוב בתחום ד”ר פורמן

ד”ר פורמן הוא אחד ממומחי האורטופדיה הגדולים בארץ בטח בתחום של בניתוחי החלפות מפרקים ראשוניות ורביזיות בברך וירך. התמחות זו קיבל ד”ר פורמן מבית החולים MOUNT SINAI HOSPITAL בטורנטו, קנדה שם קיבל את הכשרתו של הפרופ’ הנודע אלן גרוס. אם יש משהו שבו מאמין ד”ר פורמן זה לתת יחס אישי לכל מטופל ומטופל שלו וכך הוא נוהג הן בקליניקה הפרטית שלו והן בבית החולים ברזילי שם הוא אחד מהכירורגים והאורטופדים המובילים ביותר. לצד העובדה כי ד”ר פורמן מנתח ללא הרף הוא גם מקפיד להמשיך ולבצע מחקרים כל העת בתחום האורטופדיה וכך הוא נשאר בחזית הטכנולוגיה ועושה שימוש בכלים המתקדמים ביותר ברפואה אשר עומדים לרשותו של המנתח.