ניקיון דירה לפני כניסה

ניקיון דירה לפני כניסה חשוב לדעת כל פרט 

כאשר אתם מחפשים חברת ניקיון לפני כניסה לדירה שלכם, חשוב תמיד לדעת שאת חברת הניקיון אין להזמין בזמן שהשיפוצים כי זה יהיה מיותר, וקשה יהיה לנקות. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון היא חברת ניקיון דירה לפני כניסה שנשמעת זולה מדי, זה נשמע חשוד. ואחרי השקעה רבה מצדכם של מאות אלפי שקלים בשיפוץ לא תרצו להיכנס להוצאות מיותרות.

 ניקיון דירות לפני כניסה לוודא מה התשלום

הרבה פעמים לקוחות רוצים לחסוך בניקיון אך יותר חשוב לזכור שמחיר זול מדי לניקיון עלול גם להעיד
על עבודה חובבנית ביותר של החברה, או על שימוש בחומרי ניקיון שאולי הם ללא תווי תקן וכוללים
חומצות שונות מסוכנות או שמזיקות לאיכות המוצרים בבית, מחירי ניקיון דירה לפני כניסה יכולים להיות
כמה אלפי שקלים תלוי כמה חדרים כולל הדירה, האם אתם רוצים פוליש, מה גודל הדירה, האם היא
מרוהטת ואז יש גם צורך בהזזת הרהיטים ושמירה עליהם, האם אתם מעוניינים בשירותים נוספים ובאלו חומרים כי לא כל חומר מתאים לכל רצפה למשל, האם מנקים כל פינה בבית או אולי רק את הרצפה, וכיוצא באלו. כל המחירים מתייחסים לשיפוץ בסיסי ואם יש לכם בדירה משהו שלדעתכם הוא חריג מהרגיל כדאי תמיד לעדכן על כך את חברת הניקיון.

ניקיונות דירה לפני כניסה אפשר לחסוך בעלויות

לפני שאתם נכנסים לדירה המשופצת שלכם, אפשר לוודא שלא יצטבר במהלך השיפוצים לכלוך רב מלכתחילה, כך שתוכלו לחסוך בעלויות הניקיון שיהיה גם מהיר יותר, כמובן אם תרצו תוכלו לקחת חלק בתהליכי הניקיון אך לא באלו שדורשים מיומנות ושימוש במכשירים, לכן כדאי לקבוע מראש עם הקבלן את כל התנאים כדי שלא יהיו חריגות, למשל מהם כל התנאים שבהם יעמוד בזמן השיפוץ, וזה יוכל להקל בניקיון שאחרי, למשל לשים סרטי הדבקה על מסגרות של חלונות, לכסות את הרצפה בעיתונים ולנקות פסולת שנשארת אחרי השיפוץ. חשוב לדעת שיש משטחים שלא ניתן כלל לנקות אותם אם יתלכלכו, למשל משטחי עץ שמתלכלכים בצבע או בשמן אז חשוב לעבור על כל פינה בבית. אם נשאר לכלוך מועט אפשר לנקות לבד או אפשר להשאיר לחברה המקצועית רק את הדברים הקשים.