עורך דין אזרחי

להגן על האזרח בכל נושא

תפקידו וחובתו של עורך הדין הוא תמיד לייצג את הלקוח שלו באופן המקצועי הטוב ביותר, וכן להגן עליו בכל נושא, למשל בנושאים תעסוקתיים קיימים אין ספור חוזים ולמשל כמה סוגים שונים של הסכמים כללים או פרטיים המיועדים להסדר של תנאי השכר והעבודה של עובדים במקצועות מסוימים, אם זה בענפי העבודה הציבוריים והממשלתיים ועד לעובדים בענף המזון, המתכת, הטקסטיל, החקלאות, ענף הבניין ועוד. לכל אחד מהם הסכם עבודה אחר, ועם זאת מערכת חוקים בסיסית לכולם, בהסכמים הכלליים הללו מוסדרים נושאים כמו גובה השכר לפי התעריף, תוספות שכר לוותק, תוספות שכר על עבודה במשמרות, מתן חופשות מיוחדות, דמי תשלום בחגים, תשלום על ביגוד, כמו גם מצד שני החוק שווה בפני כולם בנושאים של פיטורים, שעות עבודה וכדומה.

עורכי דין אזרחי לייצג בצורה אמינה את כל הלקוחות

לכן על כל עורך דין אזרחי מוטלת החובה להגן על הלקוחות שלו מול מערכת המשפט ובעיקר כאשר מדובר במקרים של עוולות שונות. למשל ישנן זכויות רבות לעובדים שאינם מוכרים להם ושנחתמו במסגרת הסכמים כלליים בתחום הענף הספציפי. עצם קריאה של כל חוזה היא בלתי מובנת לרבים ובוודאי לעובד הפשוט, ולכן עורך הדין תפקידו בשעת הצורך להגן בצורה אמינה על לקוחותיו שייתכן ואינם כלל מבינים על מה חתמו בחוזה שנמסר להם וכדומה, בעיקר בכל הקשור לאותיות הקטנות שיכולות להיות משמעותיות. חשוב לכן למסור ללקוח את כל המידע האמין וכמובן לשאוף לייצוג לשביעות רצונו ואת זאת יוכל לעשות אך ורק עורך דין אזרחי מומחה ומנוסה לתחום האזרחי.

עורך הדין האזרחי להתמחות בתחום הייצוג

אם מדובר למשל בעורך דין בתחום האזרחי נדרש לבדוק סוגים שונים של הסכמים וחוזים, ואת התוקף החוקי והמשפטי שלהן, ולא תוכלו לקבל ייעוץ מעורך דין שמעולם לא התנסה בנושאים אלו האזרחיים, הסכם במקום העבודה הוא למשל הסכם מורכב ביותר הנחתם בין שני צדדים מעורבים, מצד אחד גוף גדול כמו ארגון עובדים גדול ומהצד השני כל ארגוני המעסיקים השונים וכך הלאה. כל אחד שואף לקבל את הייצוג ההולם ביותר ועל כן רק משרד המומחה לתחומים אלו יוכל להעניק ייצוג הולם.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*