עורך דין מומחה לגירושין

מה היעד של עורך דין גירושין?

היעד של עורך דין מומחה לגירושין הינו להשיג את התוצאות הכי מיטביות עבור הלקוחות שלו, כאשר השאיפה היא להגיע לשלבי משא ומתן ואף לחוזה בזריזות, כדי לחסוך בעת, הוצאות מיותרות ואף מפח נפש, הכרוכים בניהול הליך ארוך וממושך. כמו כן, הינו ניצב בנחישות אעמוד אל מול צד המנסה לסכל את טובת הלקוחות שלו והן להסבת נזק באינטרסים שלהם. עורך דין טוב הינו גורס כי כל הליך משפטי צריך להסתיים מהר ככל האפשר, ובהגינות מקסימלית, כאשר תוצאת פסק הדין או החוזה המושגים, ייתנו בידי כל צד לפתוח בחיים חדשים, וימזערו את הסבת הנזק לילדים.

כמה עולה עורך דין גירושין בראשון לציון?

כמה עולה עורך דין מומחה לגירושין היא שאלה כוללנית, אשר התשובה לה שונה במגזר הפרטי מאחד לשני. אבל הפרוצדורה עשויה לעלות בין מספר מאות למספר אלפי ₪ . מן פגישת הייעוץ שהיא בעצמה תעלה בין חמש מאות לאלף ₪  וכיוצא בזאת, בכל שלב בתהליך ובנוסף עליות פתיחת תיק וכיוצא בזה. הפרוצדורה של הגירושין עשוי להסתכם ב עשרת אלפים,  ב שלושים אלף והן מאה אלף ₪ ולמעלה מזה . בסיכומו של יום, המחיר מאוד משתנה אף בהתאם לבחירת העורך דין, משרד קטן או גדול המטפל בכם וכן בהתאם למצב הנכסים והמורכבות הספציפית של הפרוצדורה שלכם –  מגשר ועורך דין בענייני משפחה צריך להיות בעל ידע רב בחוקי משפחה וירושה. לעסוק גם בנושאים של כגון – תביעות אותן ניתן להגיש גם אחרי קביעת פסק דין , משמורת ילדים, ידועים בציבור , מזונות ילדים ומזונות לאישה, חלוקת אמצעים בין בני משפחה אימוץ, אפוטרופסות, ילדים חטופים, , וכיוצא בזה.

מה חשוב לדעת כשמחפשים עורך דין מומלץ?

משמעותי במציאה של עורכי דין אשר הינם מומחים במקרים של לגירושין לשכור את השירות של איש מקצוע אשר עמו הנכם מרגישים בנוח וכי השיחה בינכם קולחת במיטבה. ועם המענה הודות מה העלות שגובה אותו עורך דין גירושין תהיה סבירה בשבילכם, אזי יצא שכרכם בהפסדכם. מהימנות הינה תכונה משמעותית בבחירה של בעל מקצוע שמעתה ילווה אתכם בכל היבט של פסיקה הכי בוערת בחייכם. משמעותי כי הוא יגלה מספיק אמפתיה למצב המשפחתי הלא קל בו הנכם שרויים כעת, בפרט כאשר ילדים מעורבים בתמונה. יסייע לכולם אם תחושו שהנכם יכולים לדבר כאשר אתם משוחחים עמו, ונדרש כי תהיה תחושת פתיחות ואמון.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*